Zaloguj się

Konto indywidualne – korzyści

Portal mekanik.pl daje możliwośc założenia własnego konta w serwisie nie tylko Warsztatom, ale także Kierowcom.
Jakie jednak mogą być z tego tytułu korzyści?

Własna baza aut

Zarejestrowani użykownicy otrzymuja możliwośc przechowywania danych swoich aut w serwisie m.in. dla szybszego i łatwiejszego umawiania wizyty w Warsztacie.
Po wybraniu Warsztatu i terminu wystarczy wybrać dodane wcześniej auto z listy, a reszta danych sama się wypełni.
Podobnie wskazany Warsztat otrzyma też dane kontaktowe do Kierowcy umawiającego wizytę bez konieczności ich ponownego wprowadzania.
Jest to szczególnie wygodna funkcjonalność w przypadku większej ilości samochodów w rodzinie lub firmie.


Historia napraw 

W jednym miejscu użytkownik posiadajacy konto w serwisie może przechowywać,  kontrolować i przeglądać i historię napraw w Warsztatach. Każde zlecenie naprawy, które zostanie zrealizowane za pośrednictwem portalu Mekanik.pl przez zarejestrowanego Użytkownika, po zakończeniu przez Warsztat, zostanie zachowane i połączone z wybranym w Zleceniu autem. Jeśli Kierowca np.nie ma pewności jaki olej wlewał do wybranego auta przy ostatnim serwisie może sprawdzić to właśnie w Historii Napraw. Może byc to też wygodne narzędzie dla osób obsługujących flotę pojazdów.

Umawiaj się na wizyty telefonicznie lub korzystając z interaktywnego kalendarza

Planujesz naprawę i wybrałeś konkretny warsztat? Umów się na wizytę kontaktując się telefonicznie lub wykorzystaj prowadzony przez mechanika interaktywny kalendarz wraz z dostępnymi godzinami wizyt. SMS'owy system powiadomień i potwierdzeń pozwoli ci zarezerwować czas mechanika dla Twojego auta.

Prowadź własną książkę serwisową 

Już teraz twórz historię napraw wszystkich aut w Twojej rodzinie. Dzięki funkcji ksiązki serwisowej każda naprawa zaplanowana i zlecona za pośrednictwem naszego portalu zostanie dopisana do historii auta przypisanego do Twojego konta.

Dodawaj opinie

Jesteś zadowolony z przebiegu i finału naprawy? Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami. Dzięki Tobie mechanik zyska renomę, a inni kierowcy i ich auta trafią w dobre ręce.