Zaloguj się

Mekanik.pl – czym jest dla kierowcy?

"Muszę wymienić olej. Jakiego mechanika polecasz?" - Ilu z użytkowników samochodów słyszało to pytanie nie raz od znajomych czy rodziny?

Ile razy każdy z kierowców zastanawiał sie jadąc w dalszą trasę "a co jeśli coś się zepsuje, wydarzy w trakcie jazdy?"

W końcu - ile razy kierowca oddający swoje auto do mechanika miał obawy co do tego jak zostanie obsłużony i jakim finałem zakończy się naprawa?

Mechanicy są lekarzami naszych aut, a ich warsztaty to przychodnie i szpitale.

Tak, jak wśród lekarzy znajdziemy kardiologów, neurologów, tak wśród mechaników spotkamy specjalistę w dziedzinie układów wtryskowych czy wydechowych.

Tak, jak prawie każdy lekarz będzie w stanie zalecić coś na przeziębienie, tak większość mechaników poradzi sobie z wymianą filtrów lub klocków hamulcowych.

Jednak czy aby na pewno?

Portal mekanik.pl powstał po to, aby ułatwić nam, kierowcom odnaleźć wśród wielu warsztatów i zakładów mechanicznych te, w których każdy z nas chciałby dokonać naprawy. Opierając się o opinie innych użytkowników możemy wybrać odpowiednie miejsce i odpowiedniego mechanika, a ranking tworzymy my, kierowcy i użytkownicy portalu pomagając w ten sposób innym.

Korzystaj w każdym miejscu i czasie!

Awaria na trasie? Już teraz mamy dla Ciebie rozwiązanie. Posiadając przy sobie smartfon z dostępem do internetu nie zostajesz pozostawiony na pastwę losu. Nasz portal pozwoli Ci odnaleźć czynne w tym czasie warsztaty w Twojej okolicy. Nigdy więcej pytań "...co teraz?"

Umawiaj się na wizyty telefonicznie lub korzystając z interaktywnego kalendarza

Planujesz naprawę i wybrałeś konkretny warsztat? Umów się na wizytę kontaktując się telefonicznie lub wykorzystaj prowadzony przez mechanika interaktywny kalendarz wraz z dostępnymi godzinami wizyt. SMS'owy system powiadomień i potwierdzeń pozwoli ci zarezerwować czas mechanika dla Twojego auta.

Prowadź własną książkę serwisową 

Już teraz twórz historię napraw wszystkich aut w Twojej rodzinie. Dzięki funkcji ksiązki serwisowej każda naprawa zaplanowana i zlecona za pośrednictwem naszego portalu zostanie dopisana do historii auta przypisanego do Twojego konta.

Dodawaj opinie

Jesteś zadowolony z przebiegu i finału naprawy? Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami. Dzięki Tobie mechanik zyska renomę, a inni kierowcy i ich auta trafią w dobre ręce.