Zaloguj się

Mekanik.pl – czym jest dla warsztatu?

Szanowni Państwo!

Portal mekanik.pl to nie tylko narzędzie dedykowane dla kierowców.

Jest to także miejsce dla Warsztatów Mechanicznych , Autoryzowanych Stacji Obsługi czy Zakładów Specjalistycznych pragnących zarówno zaznaczyć swoją obecność w sieci, jak i zyskać nowe narzędzia usprawniające codzienną pracę.

Twoje miejsce w Internecie

Zakładając konto firmowe dołączają Państwo do stale rosnącej bazy Warsztatów, a kierowcy poszukujący fachowców w swojej okolicy będą mieli szansę trafić do Państwa firmy spełniającej poszukiwane kryteria.

Każdy Warsztat po rejestracji posiada własny profil oraz wizytówkę, które mogą skutecznie zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzenia właśnie tego miejsca.

Sytem opinii pomoże natomiast podkreślić renomę Państwa Warsztatu, a dobrze wykonana usługa i pozytywna opinia klientów może zachęcić pozostałych kierowców do skorzystania właśnie z Państwa oferty.

Szeroki wachlarz możliwości

Rejestracja kazdego Warsztatu jest darmowa i już po uzupełnieniu wszystkich danych dołączają Państwo do zespołu Warsztatów Mekanik.pl

Dajemy Państwu także możliwość poszerzenia listy narzędzi pracy i promocji poprzez przygotowane Pakiety - srebrny i złoty.

Pakiety te dają Państwu następujące korzyści:

  • Moduł promocji - możliwość dodawania promocji, które wyświetlać się będą wszystkim zainteresowanym odwiedzającym profil Warsztatu
  • Kalendarz do umawiania wizyt
  • Podświetlenie i promowanie na liście wyników wyszukiwania
  • Wyświetlanie wizytówki na stronie głównej serwisu
  • Możliwość dodania logotypu sieci, do której należy Warsztat
  • Moduł galerii zdjęć oraz multimediów
  • Moduł obsługi zleceń
  • Historia napraw pojazdów

Szczegóły poszczególnych modułów poznać można w zakładce "Program Partnerski"

Zachęcamy Państwa do przetestowania możliwości portalu Mekanik.pl poprzez darmowy okres próbny dający dostęp do wszystkich jego funkcji!

Dołączając do Warsztatów Mekanik.pl zwiększają Państwo swoje szanse na pozyskanie szerokiej rzeszy nowych klientów, a fachowość i sumienność nagradzane pozytywnymi opiniami w serwisie budować będą Państwa prestiż i renomę na rynku.