Zaloguj się

Program partnerski

Szanowni Państwo!

Każdy z zarejestrowanych na portalu Mekanik.pl Warsztatów otrzymuje nowe możliwości promowania swojej firmy w Internecie.
Założenie konta jest darmowe i zapewnia miejsce w bazie Warsztatów.

Dajemy też Państwu dodatkowe narzędzia, które mogą pomóc w codziennej pracy, a także podkreślą Państwa obecność w serwisie Mekanik.pl

Zarejestrowany Warsztat ma możliwość wyboru jednego ze specjalnie przygotowanych pakietów, które dają poszczególne możliwości.

 

 

Moduł promocji

Warsztat otrzymuje możliwość dodawania informacji o obecnie obowiązujących promocjach, które będą wyświetlały się Kierowcom zarówno na liście wyników wyszukiwania, jak i na karcie Warsztatu. W ten sposób Warsztat zachęcać może potencjalnych klientów do skorzstania właśnie z jego oferty.
Przykładem mogą być dodatkowe rabaty na wymianę oleju lub serwis układu hamulcowego.

 

Moduł kalendarza do umawiania wizyt

Moduł kalendarza jest to bardzo praktyczne narzędzie do przeglądu zaplanowanych oraz ukończonych napraw. Pozwala także kierowcom skorzystać ze skonfigurowanego uprzednio przez Warsztat przeglądu dostępnych dni i godzin napraw. Osoba zarządzająca bieżącymi naprawami natomiast otrzymuje jasny i przejrzysty ich przegląd w formie kalendarza.

 

Podświetlenie/wyróżnienie na liście wyników kolorem złotym

Warsztat, który zdecyduje się na wybranie jednego z pakietów otrzyma dodatkowe oznaczenie na wizytówce Warsztatu na liście wyników wyszukiwania.
Srebrni i Złoci partnerzy są też promowani i mają pierwszeństwo wyświetlania na liście wyników.

 

Wizytówka wyświetlana na stronie głównej wyszukiwarki wg lokalizacji

Dodatkową korzyścią jest także prezentowanie Złotych Partnerów na stronie głównej Mekanik.pl, których wizytówki Kierowcy zobaczą w zależności od swojej lokalizacji.

 

Logo sieci warsztatu (Bosch Service, Auto Crew, OK Serwis, Premio)

Możliwość wyświetlania na wizytówce loga sieci, do której należy Warsztat. Kluczowe jest posiadanie praw do wykorzystania loga, co wiąże się z faktyczną przynależnością do wybranej sieci.

 

Moduł galerii zdjęć (multimediów) oraz zdjęcie "profilowe"

Moduł multimediów pozwala na stworzenie galerii złożonej ze zdjęć i filmów, które Kierowcy będą mogli przeglądać z poziomu strony Warsztatu. Ważną opcją jest możliwość dodania zdjęcia "profilowego" wyświetlanego jako zdjęcie główne Warsztatu na liście wyników wyszukiwania.

 

Moduł zleceń

Moduł zleceń pozwala przygotowac profesjonalny wydruk zlecenia naprawy uwzględniający poszczególne usługi oraz wymienione części. Zadządzanie wszystkimi otwartymi i zakończonymi zleceniami odbywa się z poziomu panelu Warsztatu.

 

Moduł historii napraw pojazdów

Bardzo ważna funkcjonalność będąca swojego rodzaju bazą danych napraw. Wiąże się tez z wyżej wspomnianym Modułem Zleceń. W tym panelu przechowywane są zakończone zlecenia naprawy. W każdej chwili Warsztat może powrócić do wybranego zlecenia z przeszłości w celu jego weryfikacji.

 

Pomoc techniczna

Każdy zarejestrowany Warsztat otrzymuje od portalu Mekanik.pl wsparcie w przypadku problemów technicznych. Ilośc form kontaktu będzie rozszerzana w miarę upływu czasu. Docelowo każdy Warsztat otrzyma dostep do infolinii, gdzie konsultant będzie do jego dyspozycji przez cały czas. 

 

Moduł SMS

Warsztat z Modułem SMS, oprócz powiadomień mailowych, otrzymuje automatyczne powiadomienie o nowym zapytaniu Kierowcy dokonanym przez Kalendarz do Umawiania Wizyt w formie wiadomości SMS. Kierowca natomiast także poprzez SMS dostanie powiadomienie o potwierdzeniu wizyty przez Warsztat. Warsztat otrzymuje pakiet z określoną ilością sms'ów do wykorzystania na bieżacy miesiąc. Ilość sms'ów pozostałych do wykorzystania oraz opcja wykupienia dodatkowego pakietu znajduje się w panelu Warsztatu w zakładce SMS.

 

Koszty poszczególnych pakietów kreują się następująco:

Pakiet Srebrny

Koszt miesięczny : 49 zł

Pakiet Złoty

Koszt miesięczny : 99 zł

Wykupienie pakietów możliwe jest na 3 okresy czasu - miesiąc, pół roku oraz rok.

Wszystkie nowo zarejestrowane Warsztaty zachęcamy do skorzystania z możliwości przetestowania wszystkich funkcji poprzez darmowy okres testowy obejmujący 30 dni od rejestracji.